Медитації з Катрею

Медитації з Катрею – стануть ідеальним помічником, якщо ви відчуваєте душевний неспокій, тривогу, скованість в своїх почуттях чи емоціях. Ми поговоримо про те, що насправді важливо, про що часто не говорять – Прощення, Любов, Вдячність та інші основи нашого буття.
Мета програми – допомогти людям побороти внутрішню тривогу та навчити вас фокусуватись на важливому, віднайти рівновагу та отримати поштовх до змін на краще.

Meditations

Щодня я чую від різних людей, що вони бояться. Хтось пандемії, хтось – втратити роботу, інший – за здоров’я своїх рідних.
Якщо ви втомились від внутрішнього відчуття тривоги, відчуваєте спустошення чи самотність – ви не одні. В світі безліч людей, які почуваються так само. В наш час відбувається величезна кількість змін, які нам потрібно приймати, вчитись жити з ними і рухатись далі.

Завдяки медитаціям моє життя дуже змінилось, тепер мені під силу, навіть в найважчі моменти “”зупинитись, глибоко вдихнути-видихнути і йти далі””.

Я прагну допомогти і вам знаходити ресурс в собі. І переконана, що ви можете цьому навчитись. Достатньо лише систематично знаходити час для свого “я”. Декілька хвилин в тиші. Згодом вам вдасться відволікатись від рутини, ви навчитесь краще слухати себе і чути.

Варто лише зробити перший крок. І це “Медитації з Катрею”.

Безлімітний доступ до практик

Щоб взяти участь у програмі, увійдіть у свій аккаунт або зареєструйтеся:

Увійти Зареєструватися

Ціна

13$ (445грн)

Купити
Детальніше
close-description

Що чекає на вас?

  • Керовані медитації на найактуальніші теми сьогодення
  • Гайд про те, як правильно медитувати та навіщо це робити
  • Постійний доступ до всіх матеріалів програми
  • Доступ до телеграм-каналу з медитаціями для зручності
  • Відповіді на найпоширеніші питання про медитації
Переглянути план програми