Про мене

Хто така Катря?

Привіт, друзі!
Мене звати Катря Чуквінська. Я – викладач йоги, мама і людина, яка до безтями закохана в життя.
Я рада вітати вас на своїй сторінці. Тут можна знайти інформацію про мої онлайн-програми, заплановані йога-ретрити та цікаві події.
Почувайтеся вільно запитувати у мене поради щодо тренувань, харчування і способу життя. Я буду безмежно щаслива ділитися з вами своїм досвідом. Давайте практикувати йогу разом!

Мій досвід йоги

Моє повноцінне знайомство з йогою відбулось 7 років тому, під час другої вагітності. В той момент я закохалась в йогу настільки, що згодом вирішила присвятити їй життя. І от вже 6 років як я – сертифікований інструктор йоги.

В певний момент я зрозуміла, що хочу ділитися знаннями з більшою аудиторією людей. Так, два роки тому народилася ідея онлайн-тренувань, де всі охочі можуть практикувати зі мною без обмежень в часі та просторі.

В чому особливість практик зі мною?

 • Я маю експертність в остеопатії
  Йога подарувала мені розуміння цілісності світу, проте я хотіла розуміти це поняття глибше,на рівні тіла людини. Саме тому обрала наступним кроком в дослідженні себе остеопатію – науку, яка підходить до тіла комплексно.
  В результаті, останні три роки я є студенткою Іспанської школи остеопатії. Щодня я можу успішно втілювати набуті знання на наших практиках.
 • Різноманітність практик
  Щоб зберігати цікавість до занять, практики повинні бути різними.
  Тому очікуйте чогось нового на кожному занятті:)
 • Натхнення та підтримка
  Цю підтримку створюєте ви, коли ділитесь своїми враженнями та спостереженнями. А найважливіше те, що я відчуваю велику вдячність, що приношу користь людям. І кожного разу, коли отримую відгук про те, що життя людини покращилось завдяки моїм програмам – мені стає тепліше на душі❤️